EN
ES
TR
IT
FR
AR
RU
PT
Hesabım
Oturum kapat
Favori turnuvalarınızı belirleyin, maçlara yorum yapın ve oy verin, ve daha fazlası!
Oturum aç
Kaydol
Canlı Skor
İstatistik
Önizlemeler
En İyi Bilgiler
EURO 2024
En İyi Turnuvalar
Favoriler
Tüm Turnuvalar
İspanya
»
LaLiga
Copa del Rey
Supercopa de Espana
Segunda División
Liga F
Primera Division RFEF
»
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
»
Primera Federacion - Group 1
Primera Federacion - Group 2
Primera Division RFEF Playoff
Primera Division RFEF Promotion Playoff
Primera Division RFEF Federacion - Group 1
Özet
Fikstür
Takım İstatistikleri
Oyuncu İstatistikleri
Hakem İstatistikleri
Primera Federacion - Group 1 Fikstür & Sonuçlar
May 2024
▼
Cumartesi, May 04 2024
MS
0
0
Real Sociedad B
Celta Vigo B
MS
1
2
CD Teruel
Unionistas de Salamanca
1
MS
0
1
Sestao
Deportivo La Coruna
MS
2
1
Barca Atletic
SD Tarazona
MS
0
0
Real Union
Cultural Leonesa
MS
0
0
SD Logrones
Fuenlabrada
Pazar, May 05 2024
MS
2
2
Rayo Majadahonda
Osasuna B
MS
0
1
UE Cornella
Ponferradina
MS
0
0
Sabadell
Gimnastic
MS
1
3
CD Arenteiro
1
Lugo
Cumartesi, May 11 2024
MS
3
1
SD Tarazona
Sabadell
MS
3
1
Lugo
UE Cornella
MS
2
1
Gimnastic
SD Logrones
MS
3
0
Celta Vigo B
Rayo Majadahonda
MS
0
0
Fuenlabrada
CD Arenteiro
Pazar, May 12 2024
MS
2
1
Ponferradina
Real Union
MS
1
0
Unionistas de Salamanca
Real Sociedad B
MS
0
0
Cultural Leonesa
CD Teruel
1
MS
1
0
Deportivo La Coruna
Barca Atletic
MS
0
1
Osasuna B
Sestao
Cumartesi, May 18 2024
MS
1
1
Real Sociedad B
Deportivo La Coruna
MS
2
1
Real Union
Fuenlabrada
MS
2
3
CD Teruel
Osasuna B
MS
0
0
Rayo Majadahonda
Unionistas de Salamanca
MS
1
2
UE Cornella
Cultural Leonesa
MS
2
1
SD Logrones
1
Lugo
1
MS
1
1
CD Arenteiro
Celta Vigo B
MS
1
1
Sestao
SD Tarazona
MS
1
2
Barca Atletic
Gimnastic
MS
1
0
Sabadell
Ponferradina
1
Cumartesi, May 25 2024
MS
3
1
Deportivo La Coruna
Real Union
MS
1
1
Ponferradina
CD Teruel
MS
0
2
SD Tarazona
SD Logrones
MS
1
0
Gimnastic
Rayo Majadahonda
MS
4
0
Unionistas de Salamanca
CD Arenteiro
MS
2
0
Fuenlabrada
UE Cornella
MS
1
2
Celta Vigo B
Barca Atletic
MS
0
1
Cultural Leonesa
Sestao
MS
1
2
Osasuna B
Real Sociedad B
MS
3
3
Lugo
Sabadell